Open menu

Всеукраїнський юнацький водний приз 2022

Всеукраїнське водне товариство WaterNet оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2022» (ВЮВП) - національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize»!
Зважаючи на епідеміологічну ситуацію з COVID 19, національний фінал конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2022»  проходитиме 19-21 квітня 2022 року в онлайн форматі. Переможець конкурсу буде представляти Україну на міжнародному фіналі конкурсу «Stockholm Junior Water Prize», який пройде 29 серпня-2 вересня 2022 року.
ВЮВП відкритий для всіх проектів, які торкаються водної тематики та покликаний об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізацією водоспоживання у всіх галузях народного господарства.
У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації) — молодь віком від 15 до 20 років. Основні критерії визначення переможця –  глибина досліджень, новизна прийнятого інноваційно-технічного рішення та самостійність виконання.
Для участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2022» апліканту необхідно заповнити заявку та надіслати проєкт  в електронному вигляді не пізніше 21 лютого 2022 року. Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проєктів можна знайти в Положенні про Конкурс.

В Україні Конкурс проводиться з 2003 року та залучив понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни. Конкурс ВЮВП проводиться у співпраці з НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Міністерством освіти і науки України та за фінансової підтримки ТОВ «НВО «Екософт»

Головна