Центр сучасних водних технологій відкрито!

У перший день навчального року - 1 вересня - відбулося урочисте відкриття Центру сучасних водних технологій, який створено на хіміко-технологічному факультеті  КПІ ім. Ігоря Сікорського за спонсорської підтримки Науково-виробничого об’єднання «Екософт» та ГО «Всеукраїнське водне товариство «WaterNet». На церемонії відкриття виступили: декан ХТФ проф. Ольга Лінючева, проректор з наукової роботи проф. Віталій Пасічник, керівник Центру проф. Тетяна Мітченко, представники спонсорів та гості.

Керівник Центру Мітченко Тетяна Євгенівна, д.т.н., професор кафедри технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології представила сертифікатну програму «Вода та сучасні водні технології» для магістрів і аспірантів факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших ЗВО, викладачів центру, навчальні матеріали та ресурси, а також напрямки роботи Центру (переглянути повний текст презентації).

Water Centre 2

Після офиційної частини всі запрошені відвідали лабораторії та навчальні аудиторії Центру.