Запрошуємо на науково-практичний семінар «Сучасні шляхи децентралізованої водопідготовки: досвід США та Норвегії, рішення для України»

Запрошуємо студентів, викладачів та науковців взяти участь у науково-практичному семінарі «Сучасні шляхи децентралізованої водопідготовки: досвід США та Норвегії, рішення для України», який відбудеться 22 вересня 2021 р. (середа) о 14.00 у великій хімічній аудиторії 4го корпусу в рамках міжнародної освітньої програми імені Фулбрайта.

Програма семінару:

• 14.00-14.10 - Вступне слово ГО «ВУВТ WaterNet». Бережна Юлія, виконавчий директор.
  • 14.10-14.40 - «Водна криза по-українські і шляхи її подолання». Мітченко Т.Є., Президент ГО «ВУВТ WaterNet», д.т.н., професор.
  • 14.40-15.40 – «Водопідготовка для малих водоканалів: досвід США». Тарабара Володимир, PhD, професор Факультету будівництва та інженерної екології, Заступник директора Центру європейських, російських та євразійських досліджень, Університет штату Мічиган (Іст-Лансінг, США).
  • 15.40-16.00 – «Водопостачання в умовах децентралізації». Малецький Захар, к.т.н., доцент Норвезького Університету Природничих наук (Норвегія)
  • 16.00-16.40 - «Сучасні рішення для децентралізованого водопостачання». Директор департаменту розвитку бізнесу ТОВ «НВО Екософт», сертифікований фахівець WQA Мудрик Ростислав.
  • 16.40-17.30 – Дискусія та екскурсія до Центру сучасних водних технологій ХТФ КПІ ім. Ігоря Сікорського.