Розпочав роботу IX Український з'їзд з електрохімії

21 вересня у залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулось урочисте відкриття IX Українського з'їзду електрохімії за участю закордонних вчених, присвячений 90-ій річниці від дня заснування Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України.

Учасників з'їзду привітали декан хіміко-технологічного факультету д.т.н. проф. Лінючева О.В., чл.-кор. НАН України, д.х.н., профессор, заступник директора Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України Омельчук А.О., д. х.н., зав.лаб. Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України Пірський Ю.К.

TEXB 4 TEXB 3

З'їзд проходитиме до 23 вересня згідно з програмою. Запрошуємо ознайомитись з програмою та тематикою з'їзду на сайті.