Випускниця хіміко-технологічного факультету отримала відзнаку Президента України «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ»

Пишаємося і щиро вітаємо випускницю 2009 року кафедри хімічної технології кераміки та скла хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського Стратій (Шмельову) Ольгу з відзнакою Президента «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» за волонтерство. Від щирого серця дякуємо Ользі і команді MotoHelp, що підтримують наших захисників, збираючи кошти для придбання автівок для передової та їх ремонт, палива, військових рацій і медичних аптечок для бійців, доставку донорської крові, куди це необхідно, і ще дуже багато добрих справ, що наближають нас до перемоги!

У своїй промові Президент України зазначив:  "Відзнака «Золоте серце» символізує відданість волонтерів Україні й захисникам нашої держави. Вважаю, що саме таке серце у всіх представників волонтерського руху. Я хочу подякувати за ваше серце, за ваш час, за життя. І за вашу безмірну любов до України, до наших прекрасних людей і міцних воїнів. Ви наближаєте нашу перемогу починаючи з 24 лютого – щодня, щогодини, щохвилини."