Магістрам 1 курсу - старт обрання вибіркових дисциплін

11.10.2023, о 12.00 розпочинається обрання вибіркових дисциплін.
УВАГА - до цього моменту система працювала в тестовому режимі (не були налаштовані можливості вибору для усіх студентів), тому усі попередньо введені дані буде анульовано.
Вибір необхідно зробити до 23.59 13 жовтня 2023р. (п'ятниця), після чого система буде заблокована і кафедри повинні будуть проаналізувати результати вибору. У випадку неможливості формування груп - буде відкрита друга хвиля вибору.

Алгоритм дій:
  1. Ознайомитись із переліком та описом кожної дисципліни (освітньої компоненти), які входять до Ф-каталогу вашої освітньої програми, натиснувши на її назву з переліку. Каталоги оновлено - додано відеопрезентації дисциплін
  2. Обрати бажану дисципліну, натиснувши кнопку «Записатись», та підтвердити свій вибір
  3.  Обрати по одній дисципліні з інших освітніх компонент
Важливо!
  • Перелік освітніх компонент, які виносяться на вибір, відрізняються для кожної освітньої програми.
  • Магістри-професійники обирають вибіркові дисципліни на другий семестр 2023/2024н.р. - мають обрати 2 дисципліни по 4 кредити та 2 дисципліни по 8 кредитів.
  • Магістри-науковці також поки що обирають вибіркові дисципліни тільки на другий семестр 2023/2024н.р. (2 - по 4 кредити та 2 - по 8 кредитів). Вибір на перший семестр 2024/2025н.р. буде проводитись пізніше.
  • По кожній дисципліні є свій ліміт місць для запису, то ж не варто зволікати!
Перелік освітніх компонент (Ф-каталоги), за якими необхідно здійснити вибір дисциплін: