Міжнародний тиждень з профілактики отруєння свинцем в Україні 2023

Впродовж Тижня, Агенція з хімічної безпеки спільно із Київською Малою академією наук (Відділення хімії та біології) та Хіміко-технологічним факультетом НТУУ «КПІ»:
🔸 реалізують заходи щодо підвищення рівня обізнаності населення про отруєння свинцем та джерел його потрапляння до людського організму;
🔸 нагадають уряду країни, організаціям громадянського суспільства, партнерам у галузі охорони здоров’я, промисловості та іншим зацікавленим сторонам про неприйнятні ризики впливу свинцю на здоров’я дітей;
🔸 висвітлять зусилля країн та партнерів відносно запобігання отруєння свинцем в дитячому віці;
🔸 сфокусують увагу на світовий досвід щодо відмови від свинцевої фарби та практичних аспектів правильного вибору безпечних фарб побутового призначення.
😎 Завітайте на наш вебінар і ми детально розповімо Вам про загрози впливу свинцю та шляхи їх мінімізації, поділимось інформацією щодо поточної ситуації із фарбами на прилавка магазинів, а також навчимо правильно обирати безпечні фарби для побутового використання.
🗓️ 22 жовтня 2023 року
🕑 з 11:00 до 12:00
🪪 Ідентифікатор конференції: 874 9997 9607
🔐 Код доступу: 488434
🎙️ Спікери:
🔹 Денис Павловський — голова Громадської організації «Агенція з хімічної безпеки», Аспірант кафедри «Органічна хімія та технологія органічних речовин» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
🔹 Кримець Григорій — кандидат технічних наук, старший викладач кафедри технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології Хіміко-технологічного факультету КПІ ім. І Сікорського
🔹 Черненко Вікторія — завідувачка відділення хімії та біології Київської Малої академії наук
🔹 Анастасія Костенко — учениця 10-го класу ліцею № 227 імені М.М. Громова, відділення Екології та аграрних наук Київської МАН
🔹 Учні ліцею Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер», ліцею «Наукова зміна», Українського медичного ліцею НМУ ім.О.О. Богомольця
💪🏻 Організатори: ГО «Агенція з Хімічної Безпеки», Київська Мала академія наук (відділення хімії та біології), Хіміко-технологічний факультет КПІ імені Ігоря Сікорського
📌 P.S. З 22 по 28 жовтня 2023 року в Україні стартує щорічний Міжнародний тиждень з профілактики отруєння свинцем (International Lead Poisoning Prevention Week of Action), який, починаючи з 2013 р., є всесвітньою ініціативою створеного у 2011 р. Глобального альянсу з відмови від застосування свинцю у фарбах (Global Alliance to Eliminate Lead Paint) (GAELP) та складається з низки заходів, що проводяться у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Програмою ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).