Open menu

Вступ на 1 рівень (бакалавр)

Офіційна інфомація про вступ на бакалаврат - на сайті приймальної комісії

У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років).

Навчання у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» триватиме 4 академічних роки. Випускники одержують диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі. Ми пропонуємо очну та заочну форми навчання.

До уваги вступників з тимчасово окупованих територій - завітайте на сторінку освітніх центрів "Крим-Україна" та "Донбас-Україна"

 

Більше про вступ на бакалаврат у 2024 та етапи вступної кампанії тут
Вартість одного року навчання для бакалаврів:
  • очна (денна) форма навчання:  за один рік - 27 900, грн. ( за весь період навчання - 111 600,00 грн.)
  • заочна форма навчання: за один рік -  21 900 грн. ( за весь період навчання - 86 500,00 грн.)

Залишились питання? Зателефонуйте +38 (063) 370 75 122 або напишіть vk.khtf@lll.kpi.ua

Офіційна сторінка хіміко-технологічного факультету в Інстаграм

Вас також можуть зацікавити: