Open menu

Вступ на 2 рівень (магістр)

Відповідальна за прийом у 2022 р: Літинська Марта Ігорівна

Шановні абітурієнти! Інформація щодо вступної кампанії у 2022 році змінюється дуже швидко, тому слідкуйте за новинами на сайті приймальної комісії, a поки радимо підготуватись до єдиного вступного іспиту з іноземної мови

Складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська або французька) є обов’язковою умовою вступу до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Детальніше з програмою з іноземної мови можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) за посиланням  http://testportal.gov.ua/normatyvni-dokumenty-yefvv-yevi/.


Питання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНО

Положення про прийом до магістратури в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Офіційні документи приймальної комісії

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2022

Основні етапи вступної кампанії в магістратуру у 2022 р.:

1. Реєстрація для складання (ЄВІ – єдиний вступний іспит з іноземної мови, проводиться у форматі ЗНО) з 26 квітня до 17 травня (до 18.00). Особливості реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2022 році детально описані на сайті приймальної комісії у розділі Магістратура

2. Єдиний вступний іспит з іноземної мови - 22 червня 2022 р. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». 

3. Початок реєстрації електронного кабінету - з 13 липня 2022 р., подання заяв - з 15 до 22 липня 2022 р. 18.00 включно.

4. Проведення вступних випробувань за обраним фахом - з 18 до 30 липня 2022 р.  відповідно до розкладу роботи атестаційних комісій (розклад роботи атестаційної комісії ХТФ буде оприлюднено пізніше)

5. Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням - не пізніше 02 серпня 2022 року


 Інформація доповнюється. Слідкуйте за новинами на сайті приймальної комісії

Ми пропонуємо очну (денну чи вечірню) та заочну форми навчання.

Вартість за один рік навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб на хіміко-технологічному факультеті для здобувачів освітнього рівня МАГІСТР у 2022/2023 н.р. (оновлюється):

  • денна форма
  • заочна форма

Залишились питання? Зателефонуйте +380636595178 або напишіть kpi.xtf.2021@ukr.net

Головна