Open menu

Доуніверситетська підготовка

Співпрацюєш з МАН? Бажаєш взяти участь у Всеукраїнській Олімпіаді з хімії? Ще не визначився з майбутньою професією? Просто зателефонуй і приходь!

З метою професійної орієнтації та залучення найкращих випускників шкіл України до вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, хіміко-технологічний факультет проводить щорічні олімпіади з хімії для школярів, допомагає організувати науково-дослідницьку діяльність студентів МАН, а також запрошує на підготовчі курси до ЗНО.

Якщо Ви ще не визначились з майбутньою професією, - завітайте на факультет, поспілкуйтесь з викладачами, ознайомтесь з лабораторіями, або приходьте на День відкритих дверей. Організувати екскурсію Вам допоможе Воробйова Вікторія. Приходьте самі та запрошуйте друзів!

Дізнайтесь більше про історію КПІ ім. Ігоря Сікорського та його факультетів, їх традиціями та досягненнями; основні напрямки діяльності кафедр, які здійснюють підготовку фахівців з хімічних, екологічних та біотехнологічних спеціальностей, отримаєте обгрунтовані рекомендації щодо вибору майбутньої професії, ознайомтесь з перспективами працевлаштування після закінчення університету.

Всеукраїнська олімпіада з хімії для вступників - 2021

Переможцям олімпіади, які в 2021 році поступають до КПІ ім. Ігоря Сікорського, нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Зокрема, це положення діє для спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія на хіміко-технологічному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського (повний перелік спеціальностей зазначено у Додатку 2 до Умов прийому до ЗВО в 2021 році).

Олімпіада проходить у два тури:

  • 26.04.2021 – перший тур
  • 15.05.2021 – другий (очний) тур

Для участі в Олімпіаді необхідно зареєструватись на участь в заочному турі. Питання стосовно реєстрації можна поставити Лапінському Андрію Вікторовичу (+380976919368) або надіслати на електронну адресу andlapinskiy@gmail.com

Очний тур відбудеться в КПІ ім. Ігоря Сікорського. До участі в очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів від максимуму у заочному турі. Запрошення прийняти участь в очному турі надсилаються на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з хімії нараховуються тим учасникам Олімпіади, хто отримав не менше 90% балів від максимуму у очному турі.
Питання стосовно Олімпіади та її проведення надсилайте на електронну адресу andlapinskiy@gmail.com.


Правила проведення очного туру Олімпіади

(інформація доповнюється)

  • До 25.04.2021 кожному учаснику потрібно заповнити анкету учасника очного туру. Дані з анкети будуть використані для виготовлення сертифікатів про додаткові бали до вступу до ЗНО з хімії.
  • Початок реєстрації учасників очного туру 13.05.2021 о ___:___.
  • При реєстрації необхідно буде пред'явити паспорт (або документ, що його замінює).
  • Початок написання олімпіадної роботи 15.05.2021 о ___:___.
  • Кожен учасник повинен мати при собі ручку, маску.
  • На розв'язання завдань Олімпіади відводиться 3 години.
  • Використання телефонів, інших технічних засобів та літератури заборонено.

Головна