Важлива інформація щодо початку освітнього процесу з 01 вересня 2021/2022 н.р.

Шановні студенти, за рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:

• для УСІХ курсів, крім першого курсу бакалаврів, в ЗМІШАНОМУ режимі навчання, який передбачає поєднання очного та дистанційного режимів навчання з дотриманням рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
  • для ПЕРШОГО курсу бакалаврів навчання РОЗПОЧАТИ В ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі з 01 вересня 2021 року ТА ПЕРЕВЕСТИ У ЗМІШАНИЙ режим навчання з наступного дня після заселення кожного факультету/інституту в гуртожитки.

У розкладі занять буде внесено додаткову інформацію щодо форми проведення занять (очна, дистанційна), а рішення про обраний режим навчання буде переглядатися кожного місяця не пізніше 20 числа.

Також радимо ознайомитись:

Інформація доповнюється...Слідкуйте за новинами на сайті ХТФ | фейсбук | телеграм.