Все про вступ на ХТФ

Шановні абітурієнти!

Хіміко-технологічний факультет готує бакалаврів, магістрів та докторів філософії за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія.

Порядок прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році. Ознайомитись зі змістом освітніх програм можна тут.

Перелік документів для вступу у КПІ ім. Ігоря Сікорського, строки прийому, розклад роботи приймальної комісії та іншу інформацію можна знайти на сторінці ВСТУП та на сайті  приймальної комісії.

Про умови навчання, побутові питання (проживання у гуртожитку, медичне обслуговування, дозвілля тощо), міжнародні програми, місця практики та майбутньої роботи читайте на сторінках Про ХТФ, Навчання, Наука, Студентське життя та Партнерство.

Залишились запитання? Зателефонуйте +38063 659 51 78 або напишіть Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Vstup May 2022