Залишилось 2 дні, щоб пройти опитування «Викладач очима студентів»

Нагадуємо, що доступ до модулю опитування «Викладач очима студентів» у  АІС "Електронний кампус" відкрито по 24 червня 2022 року. Форма опитування знаходиться у відповідному модулі в особистому кабінеті студента. Детальний опис усіх критеріїв та значення оцінок читайте у статті.

Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті, враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників та є єдиним офіційним опитуванням, яке ОБОВ'ЯЗКОВО враховується при проходженні викладачем конкурсу. Ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Оцінювання викладачів здійснюється за наступними критеріями:
• об’єктивність оцінювання,
• вміння донести матеріал до студентів,
• вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом,
• доброзичливість та тактовність по відношенню до студентів,
• організація взаємодії зі студентами в умовах дистанційного режиму навчання.

УСІ відповіді конфіденційні, результати оцінювання будуть доступні викладачу та завідувачу кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.