Рейтинги успішності студентів за результатами літнього семестрового контролю 2021/2022 н.р.

Рейтинги успішності студентів хіміко-технологічного факультету за результатами літнього семестрового контролю 2021/2022 н.р. оприлюднені на сайті Департаменту навчально–виховної роботи.

Важливо знати:

• Рейтинг успішності = 0,95*середній бал + 0,05*додаткові бали!
  • При однаковому значенні рейтингового бала вищу позицію займає студент з більшим значенням навчального складника (тобто, студент, який успішніше склав семестровий контроль з профільних екзаменів, заліків, курсових проектів).
  • До рейтингу включаються студенти бюджетники, денної форми навчання, які вчасно і без перескладань склали семестровий контроль.
  • Академічна стипендія призначається 40% студентів від кількості усіх студентів бюджетників денної форми навчання.
  • Академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні призначається 25% від кількості стипендіатів. Єдина умова: рейтинг не нижче 85 балів.
  • Списки стипендіатів (тих, хто отримує стипендію) на факультеті/НН інституті, курсі, спеціальності не оприлюднюються.