Обирайте нас за 1 пріоритетом і здобувайте вищу освіту безкоштовно!

Хіміко-технологічний факультет запрошує на навчання!

Шукаєш навчальний заклад, де можна отримати якісну освіту? Ми маємо для тебе прекрасну новину! Відкрий для себе ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КПІ ім. Ігоря Сікорського з великою кількістю бюджетних місць!

Чому обрати наш факультет?

• Бюджетні місця: У нас велика кількість бюджетних місць, що дає можливість здобути вищу освіту без зайвих фінансових витрат.
  • Акредитовані програми: Ми пропонуємо різноманітні дисципліни, які відповідають потребам сучасного ринку праці.
  • Досвідчений викладацький склад: Наших професорів та викладачів відрізняє професіоналізм і прагнення досягати найвищих результатів.
  • Сучасна інфраструктура: Ми надаємо студентам зручне навчання, обладнуючи аудиторії технологічними засобами і необхідними ресурсами.
  • Кар'єрний розвиток: Ми не лише допомагаємо студентам здобути знання, але й надаємо можливості для розвитку та стажування у відомих компаніях.

Не втрачай свій шанс стати студентом КПІ ім. Ігоря Сікорського, Хіміко-технологічного факультету! Приходь до нас та відкрий для себе безліч можливостей для освіти та наукового розвитку!

📞 Зателефонуй нам за номером 097 329 88 52  або відвідай наш сайт www.xtf.kpi.ua
🎓 Розвивай свій потенціал разом з нами – обирай наш факультет та отримай якісну освіту!