26-29 вересня 2023р. на Хіміко-технологічному факультеті відбудеться МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ХІМІЇ, ХІМІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ, ПРИСВЯЧЕНА 125-РІЧЧЮ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Програма конференції охоплює широке коло питань, присвячених актуальним проблемам хімії, хімічної технології, екології, матеріалознавства, сучасним водоочисним технологіям, електрохімії, а також перспективам збереження та розвитку української науки та промисловості під час війни. Конференція включатиме пленарні засідання, паралельні сесії, воркшопи та дискусії за напрямками роботи конференції.

• НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
    Органічна, неорганічна та фізична хімія.
  • Органічне та неорганічне матеріалознавство.
  • Екологічні хімічні технології та захист навколишнього середовища.
  • Сучасні водоочисні та хімічні технології.
  • Електрохімія, корозія металів та захист від корозії.

Заплановано доповіді провідних закордонних вчених - див. Програму конференції

Конференція проходитиме на базі хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського у змішаному форматі (як офлайн, так і онлайн) з використанням платформи Zoom/Google Meet.