Як взяти книги першокурснику

Шановні першокурсники! Щоб скористатися ресурсами та послугами Бібліотеки необхідно зареєструватися на Довідці (1 поверх) в робочі години Бібліотеки. При собі мати студентський квиток/залікову книжку або документ, що посвідчує особу.

Замовити книжки Ви можете у декілька способів :

• Замовити підручники через електронний каталог.
  • Безпосередньо звернутися зі списком літератури до бібліотекаря на Пункті книговидачі (2-й поверх).
  • Замовити навчальні посібники для групового обслуговування, надіславши заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., де відповідальні особи (старости, куратори, представники груп) мають вказати :
    • факультет, групу;
    • список літератури ;
    • кількість примірників кожної назви;
    • зручний для обслуговування час.

Отримати підручники Ви можете на Пункті книговидачі (2-й поверх)

Також на всіх пунктах обслуговування Ви можете отримати консультації щодо:

- користування власним електронним формуляром та електронним каталогом;

- користування ресурсами та послугами бібліотеки.

Часи роботи  : Пн-Пт – 9.00-19.00, Сб – 9.00-17.30

Контакти :    Науково-технічна бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського, 03056, Київ, пр. Перемоги, 37-л,

Тел. +38 (044) 204-82-75 (Довідка), +38 (044) 204-96-74 (Пункт видачі)