Інформування стосовно поточних подій в університеті

Оперативний штаб реагування та безпеки життєдіяльності університету неперервно аналізує поточну ситуацію та концентрується на вирішенні наступних невідкладних проблемах:

1. Забезпечення належних умов перебування людей в укриттях КПІ, постачання медикаментами, продуктами харчування, вирішення інших побутових проблем;

2. Підтримка діяльності централізованого центру харчування для усіх, хто забезпечує життєдіяльність і безпеку в університеті;

3. За рахунок коштів "Фонду підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського" додатково до сформованого резерву закуплено 60 літрів бензину та 150 літрів дизельного пального;

4. У гуртожитках КПІ минула доба пройшла без надзвичайних подій. Студенти із Китаю вже вдруге надали мешканцям сімейних гуртожитків гуманітарну допомогу (продукти харчування, подарунки дітям). Студмістечко в повній мірі було забезпечено комунальними послугами;

5. Студенти КПІ - волонтери територіальної оборони несли варту на блок постах по периметру території університету, брали участь у спорудженні захисних споруд, надавали іншу допомогу територіальній обороні у Солом‘янському районі.

6. До територіальної оборони Університету активно долучилися співробітники військової кафедри, які почали нести варту спільно з черговими департаменту безпеки;

7. Працівники департаменту господарчької роботи заготовили та доставили дрова на блок-пости, які розташовані на території КПІ для зігріву представників територіальної оборони у нічний час.

8. За результатами співпраці департаменту безпеки КПІ з Національною поліцією, Нацгвардією, Територіальною обороною м. Києва забезпечувався правопорядк на території Університету.

9. Оперативна група департаменту безпеки КПІ здійснює обхід навчальних корпусів, перевірку дахів та підвальних приміщень;

10. На території університету та студмістечка регулярно перевіряється енерго-теплозабезпечення, системи оповіщення, зв’язку, інженерні мережі, робота резервних ліній.

Оперативний штаб КПІ висловлює глибоку подяку студентам і співробітникам університету, які у ці складні часи докладають усіх можливих зусиль для забезпечення життєдіяльності колективу, надання допомоги своїм колегам.